REGMED Przychodnia

Dentyści nie wierzą z reguły w porzekadło „ząb za ząb”. Ludwik Jerzy Kern.
REGMED STOMATOLOGIA to przede wszystkim ludzie, którzy budują zaufanie pacjentów, a tym samym naszą markę. Nasz zespół, zawsze służy pomocą, wsparciem i zrozumieniem, a także gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług.
Lek. stom. Regina Gołębiowska

Lek. stom. Regina Gołębiowska

Właścicielka REGMED Stomatologia, lekarz stomatolog

Regina jest właścicielem REGMED STOMATOLOGII. Ukończyła Wydział Lekarsko-Stomatologiczny na Akademii Medycznej we Wrocławiu. Od 1991 roku prowadzi prywatną praktykę stomatologiczną. Jest lekarzem wielopokoleniowym. Kocha swoją pracę, z empatią i wyczuciem podchodzi do pacjentów.

Przez lata praktyki dała możliwość nauki i rozwoju wielu adeptom sztuki stomatologicznej. W dalszym ciągu również sama dokształca się i pogłębia wiedzę o współczesnej stomatologii uczestnicząc w kursach stomatologicznych.

Regina uwielbia pracę w ogrodzie wśród grządek i rabatek kwiatowych. Preferuje aktywny wypoczynek, podczas którego chętnie zwiedza różne zakątki Polski.

 

Lek. dent. Magdalena Matyasik

Lek. dent. Magdalena Matyasik

Lekarz dentysta

Magdalena ukończyła Uniwersytet Medyczny w Poznaniu. Nieustannie poszerza swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w konferencjach, kursach oraz śledząc najnowsze osiągnięcia w stomatologii tak, aby zapewnić najlepszą opiekę swoim pacjentom.

Zainteresowania zawodowe to endodoncja (leczenie kanałowe) w powiększeniu, protetyka stomatologiczna oraz estetyczne i funkcjonalne wypełnienia.

Cierpliwość, empatia oraz uśmiech powodują, że Pacjenci obdarzają ją szczególnym zaufaniem, co jest dla niej największą satysfakcją.

Prywatnie miłośniczka zwierząt i sportów ekstremalnych. Uwielbia spędzać czas wolny na łonie natury, czasem z dobrą książką, a czasem na paralotni.

 

Lek. dent. Agnieszka Falkowska-Wilczyńska

Lek. dent. Agnieszka Falkowska-Wilczyńska

Lekarz dentysta

Agnieszka tytuł lekarza dentysty uzyskała po studiach na Wydziale Lekarsko-Stomatologicznym wrocławskiej Akademii Medycznej w 2011 r. Zainteresowania zawodowe to szczególnie endodoncja (specjalistyczne umiejętności z zakresu leczenia kanałowego z zastosowaniem mikroskopu) oraz protetyka stomatologiczna. Rozwija je studiując literaturę fachową oraz uczestnicząc w szkoleniach. Ciągłe dokształcanie się pozwala jej leczyć pacjentów według najnowszych trendów i osiągnięć stomatologii.

Jest perfekcjonistką – pacjenci zawsze mogą liczyć na jej dokładność, ale też cierpliwość, otwartość i empatię.
Największą satysfakcję sprawia jej poprawa komfortu życia pacjentów, ich uśmiech po wizycie i zaufanie, jakim ją obdarzają.

Jej pasją są podróże z rodziną te bliskie i dalekie, a wolne chwile spędza na eksperymentach kulinarnych i ogrodniczych. Uwielbia także kino.

Lek. dent. Paweł Tryczyński

Lekarz dentysta, chirurg

Dr Paweł praktykuje od 2012 roku kiedy ukończył Akademie Medyczną im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Od tego czasu rozwijał swoje umiejętności i poszerzał wiedzę w zakresie kompleksowego podejścia do leczenia stomatologicznego. Ta koncepcja pozwala szerzej spoglądać na pacjentów i ich potrzeby leczenia chirurgicznego, w którym to dr Tryczyński się specjalizuje. Od 2012 roku stale uczestniczy w szkoleniach i konferencjach, a w 2018 roku ukończył egzaminem 2-letnią szkołę chirurgii Oral Surgery Academy.

Prywatnie pasjonat gór i wspinaczki sportowej, instruktor jazdy na nartach, szczęśliwy ojciec.

Lek. dent. Tomasz Maciejewski

Lek. dent. Tomasz Maciejewski

Lekarz dentysta

Tomek to absolwent Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śl. we Wrocławiu. W stomatologii szczególnie interesuje się protetyką stomatologiczną oraz kładzie duży nacisk na stomatologię estetyczną. Lubi sport i prowadzi zdrowy tryb życia. Jest otwarty na problemy pacjentów, zawsze uśmiechnięty stara się zarażać innych optymizmem.
Małgorzata Niedźwiecka

Małgorzata Niedźwiecka

Asystentka i higienistka stomatologiczna

Małgosia to dyplomowana higienistka stomatologiczna. Z gabinetem REGMED związana jest od początku. W naszym gabinecie zajmuje się wykonywaniem zabiegów higienizacyjnych i wybielaniem zębów. Z uwagi na to, że Gosia jest uzdolniona technicznie jest to nasza gabinetowa „złota rączka”.  W wolnej chwili uwielbia pracę przy kwiatach w swoim ogródku. Najcenniejszą i największą wartością dla Gosi jest jej rodzina, z którą spędza każdą wolną chwilę. Uwielbia eksperymentować w kuchni – jej popisowe danie to „sałatka z granatami”. Jej motto życiowe to: „Zycie trzeba sobie ułatwiać, a nie utrudniać”.
Kamila Kalińska

Kamila Kalińska

Asystentka stomatologiczna

Kamila jest dyplomowaną asystentką stomatologiczną. Związana jest z naszym gabinetem od 2018 roku.

W gabinecie czynnie asystuje przy zabiegach z różnych specjalizacji stomatologii. Zawsze uśmiechnięta oraz chętna do pomocy.

Prywatnie uwielbia aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu,długie spacery ze swoim psem, a wieczorami lubi relaksować się przy dobrej książce. Ceni sobie czas spędzony        z rodziną oraz przyjaciółmi.

 

Anna Winnicka

Anna Winnicka

Asystentka stomatologiczna

Ania jest absolwentką Wydziału Chemii Uniwersytetu Wrocławskiego. W Regmedzie pracuje od blisko roku, czynnie asystując przy zabiegach z zakresu stomatologii zachowawczej i endodoncji. Na co dzień pilnuje  przestrzegania procedur dezynfekcji i sterylizacji w myśl zasad sanitarno-epidemiologicznych. Ponadto dba o organizację pracy rejestracji, gdzie czuwa nad sprawną i miłą obsługą pacjentów.

W wolnym czasie jest aktywnym kibicem sportowym. Najbardziej ceni sobie chwile spędzone z rodziną. W życiu kieruje się żartobliwą maksymą: „Lepiej późno, niż później.”

 

Iga Gołębiowska

Iga Gołębiowska

Menadżer Przychodni

Iga to menadżer naszej Przychodni.

Odpowiada za wizerunek firmy jak również sprawy ekonomiczno-biurowe. Jest absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu oraz posiada tytuł międzynarodowy Master Manager.

Prywatnie mama dwójki maluchów. Jej zainteresowania to sport i dobra książka. Pozytywnie podchodzi do życia i kieruje się zasadą : „Cokolwiek się dzieje, jest dokładnie tym, co miało się wydarzyć”.

REGMED STOMATOLOGIA
PRZYCHODNIA DENTYSTYCZNA

Adres: Nyska 70,
50-505 Wrocław

GODZINY PRZYJĘCIA PRZYCHODNI
Pn – Pt: 8:00 – 20:00

REJESTRACJA TELEFONICZNA:
71 367 62 11

Boliząbek - Wrocławski Krasnoludek
patron Przychodni REGMED.