REGMED Przychodnia

Dentyści nie wierzą z reguły w porzekadło „ząb za ząb”. Ludwik Jerzy Kern.
REGMED STOMATOLOGIA to przede wszystkim ludzie, którzy budują zaufanie pacjentów, a tym samym naszą markę. Nasz zespół, zawsze służy pomocą, wsparciem i zrozumieniem, a także gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług.
Lek. stom. Regina Gołębiowska

Lek. stom. Regina Gołębiowska

Właścicielka REGMED Stomatologia, lekarz stomatolog

Regina jest właścicielem REGMED STOMATOLOGII. Ukończyła Wydział Lekarsko-Stomatologiczny na Akademii Medycznej we Wrocławiu. Od 1991 roku prowadzi prywatną praktykę stomatologiczną. Jest lekarzem wielopokoleniowym. Kocha swoją pracę, z empatią i wyczuciem podchodzi do pacjentów.

Przez lata praktyki dała możliwość nauki i rozwoju wielu adeptom sztuki stomatologicznej. W dalszym ciągu również sama dokształca się i pogłębia wiedzę o współczesnej stomatologii uczestnicząc w kursach stomatologicznych.

Regina uwielbia pracę w ogrodzie wśród grządek i rabatek kwiatowych. Preferuje aktywny wypoczynek, podczas którego chętnie zwiedza różne zakątki Polski.

 

Lek. dent. Michał Culicki

Lekarz dentysta

Michał studia stomatologiczne ukończył w 2015 roku na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

Od początku drogi zawodowej rozwijający umiejętności w zakresie nowoczesnej endodoncji
mikroskopowej. Specjalizuje się w leczeniu pełnego spektrum przypadków endodontycznych, w tym najtrudniejszych
przypadków leczenia powtórnego, związanego z usuwaniem wkładów i fragmentów  odseparowanych narzędzi oraz odnajdywaniem dodatkowych i zobliterowanych kanałów.
Zajmuje się również odbudową zębów z użyciem nowoczesnych, w tym minimalnie inwazyjnych,
uzupełnień protetycznych.

Uczestnik licznych kursów i konferencji z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji
mikroskopowej, endoprotetyki, protetyki uzupełnień stałych.

Zawsze skupiony na jakości wykonywanej pracy. Dokładnie omawia planowane leczenie oraz
charakterystykę zabiegów, aby przebieg leczenia stał się dla pacjenta jasny i zrozumiały.

Lek. dent. Agnieszka Falkowska-Wilczyńska

Lek. dent. Agnieszka Falkowska-Wilczyńska

Lekarz dentysta

Agnieszka tytuł lekarza dentysty uzyskała po studiach na Wydziale Lekarsko-Stomatologicznym wrocławskiej Akademii Medycznej w 2011 r. Zainteresowania zawodowe to szczególnie endodoncja (specjalistyczne umiejętności z zakresu leczenia kanałowego z zastosowaniem mikroskopu) oraz protetyka stomatologiczna. Rozwija je studiując literaturę fachową oraz uczestnicząc w szkoleniach. Ciągłe dokształcanie się pozwala jej leczyć pacjentów według najnowszych trendów i osiągnięć stomatologii.

Jest perfekcjonistką – pacjenci zawsze mogą liczyć na jej dokładność, ale też cierpliwość, otwartość i empatię.
Największą satysfakcję sprawia jej poprawa komfortu życia pacjentów, ich uśmiech po wizycie i zaufanie, jakim ją obdarzają.

Jej pasją są podróże z rodziną te bliskie i dalekie, a wolne chwile spędza na eksperymentach kulinarnych i ogrodniczych. Uwielbia także kino.

Lek. dent. Jan Tarabuła

Lekarz dentysta, chirurg

Dr Jan Tarabuła ukończył Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu na wydziale lekarsko-stomatologicznym w 2021 roku. Swoją pasję do chirurgii stomatologicznej odkrył będąc jeszcze na studiach, co znacznie pomogło w wyborze dalszej ścieżki zawodowej.

Jan odbywał praktyki na oddziale chirurgii szczękowo-twarzowej w Universita degli Studi di Padova, gdzie uczestniczył w planowaniu i leczeniu w zakresie złamań i onkologii twarzoczaszki. W trakcie studiów wolontaryjnie pracował w Katedrze Chirurgii Stomatologicznej Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, gdzie lepiej zrozumiał specyfikę zawodu lekarza oraz zdobył dodatkowe doświadczenie i satysfakcję z pomagania innym ludziom. Dodatkowo, Jan uczestniczył w wielu kursach z zakresu implantologii i regeneracji wyrostka zębodołowego. W trakcie studiów łączył naukę z pracą w Gabinetach, gdzie asystował przy zabiegach. W swojej pracy do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i holistycznie planuje dalsze leczenie.

Prywatnie miłośnik sportów rakietowych, w szczególności tenisa ziemnego. Wierny fan swoich dwóch kotów i wielbiciel dalekich podróży.

Lek. dent. Tomasz Maciejewski

Lek. dent. Tomasz Maciejewski

Lekarz dentysta

Tomek to absolwent Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śl. we Wrocławiu. W stomatologii szczególnie interesuje się protetyką stomatologiczną oraz kładzie duży nacisk na stomatologię estetyczną. Lubi sport i prowadzi zdrowy tryb życia. Jest otwarty na problemy pacjentów, zawsze uśmiechnięty stara się zarażać innych optymizmem.
Małgorzata Niedźwiecka

Małgorzata Niedźwiecka

Asystentka i higienistka stomatologiczna

Małgosia to dyplomowana higienistka stomatologiczna. Z gabinetem REGMED związana jest od początku. Małgosia jest przełożoną asystentek i higienistek w Regmedzie. W naszym gabinecie zajmuje się wykonywaniem zabiegów higienizacyjnych, wybielaniem zębów, asystowanie lekarzom podczas zabiegów oraz uczy pacjentów jak dbać o higienę jamy ustnej.   W wolnej chwili uwielbia pracę przy kwiatach w swoim ogródku. Najcenniejszą i największą wartością dla Gosi jest jej rodzina, z którą spędza każdą wolną chwilę. Uwielbia eksperymentować w kuchni.

Jej motto życiowe to: „Zycie trzeba sobie ułatwiać, a nie utrudniać”.

Kamila Głowacka

Kamila Głowacka

Higienistka stomatologiczna

Kamila jest dyplomowaną higienistką stomatologiczną. Związana jest z naszym gabinetem od 2018 roku.

W gabinecie wykonuje zabiegi higienizacyjne, czynnie asystuje przy zabiegach z różnych specjalizacji stomatologii. Zawsze uśmiechnięta oraz chętna do pomocy.

Prywatnie uwielbia aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu,długie spacery ze swoim psem, a wieczorami lubi relaksować się przy dobrej książce. Ceni sobie czas spędzony z rodziną oraz przyjaciółmi.

 

Anna Winnicka

Anna Winnicka

Asystentka stomatologiczna

Ania jest absolwentką Wydziału Chemii Uniwersytetu Wrocławskiego. W Regmedzie pracuje od blisko roku, czynnie asystując przy zabiegach z zakresu stomatologii zachowawczej i endodoncji. Na co dzień pilnuje  przestrzegania procedur dezynfekcji i sterylizacji w myśl zasad sanitarno-epidemiologicznych. Ponadto dba o organizację pracy rejestracji, gdzie czuwa nad sprawną i miłą obsługą pacjentów.

W wolnym czasie jest aktywnym kibicem sportowym. Najbardziej ceni sobie chwile spędzone z rodziną. W życiu kieruje się żartobliwą maksymą: „Lepiej późno, niż później.”

 

Iga Gołębiowska

Iga Gołębiowska

Menadżer Przychodni

 

Iga to menadżer naszej Przychodni.

Odpowiada za wizerunek firmy jak również sprawy administracyjno-biurowe. Jest absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu oraz posiada tytuł międzynarodowy Master Manager.

Prywatnie mama dwójki maluchów. Jej zainteresowania to sport i dobra książka.

Pozytywnie podchodzi do życia i kieruje się zasadą : „Cokolwiek się dzieje, jest dokładnie tym, co miało się wydarzyć”.

REGMED STOMATOLOGIA
PRZYCHODNIA DENTYSTYCZNA

Adres: Nyska 70,
50-505 Wrocław

GODZINY PRZYJĘCIA PRZYCHODNI
Pn – Pt: 8:00 – 20:00

REJESTRACJA TELEFONICZNA:
71 367 62 11

Boliząbek - Wrocławski Krasnoludek
patron Przychodni REGMED.