REGMED Przychodnia

Dentyści nie wierzą z reguły w porzekadło „ząb za ząb”. Ludwik Jerzy Kern.
REGMED STOMATOLOGIA to przede wszystkim ludzie, którzy budują zaufanie pacjentów, a tym samym naszą markę. Nasz zespół, zawsze służy pomocą, wsparciem i zrozumieniem, a także gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług.
Lek. stom. Regina Gołębiowska

Lek. stom. Regina Gołębiowska

Właścicielka REGMED Stomatologia, lekarz stomatolog

Regina jest właścicielem REGMED STOMATOLOGII. Ukończyła Wydział Lekarsko-Stomatologiczny na Akademii Medycznej we Wrocławiu. Od 1991 roku prowadzi prywatną praktykę stomatologiczną. Jest lekarzem wielopokoleniowym. Kocha swoją pracę, z empatią i wyczuciem podchodzi do pacjentów.

Przez lata praktyki dała możliwość nauki i rozwoju wielu adeptom sztuki stomatologicznej. W dalszym ciągu również sama dokształca się i pogłębia wiedzę o współczesnej stomatologii uczestnicząc w kursach stomatologicznych.

Regina uwielbia pracę w ogrodzie wśród grządek i rabatek kwiatowych. Preferuje aktywny wypoczynek, podczas którego chętnie zwiedza różne zakątki Polski.

 

Lek. dent. Magdalena Matyasik

Lek. dent. Magdalena Matyasik

Lekarz dentysta

Magdalena ukończyła Uniwersytet Medyczny w Poznaniu. Nieustannie poszerza swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w konferencjach, kursach oraz śledząc najnowsze osiągnięcia w stomatologii tak, aby zapewnić najlepszą opiekę swoim pacjentom.

Zainteresowania zawodowe to endodoncja (leczenie kanałowe) w powiększeniu, protetyka stomatologiczna oraz estetyczne i funkcjonalne wypełnienia.

Cierpliwość, empatia oraz uśmiech powodują, że Pacjenci obdarzają ją szczególnym zaufaniem, co jest dla niej największą satysfakcją.

Prywatnie miłośniczka zwierząt i sportów ekstremalnych. Uwielbia spędzać czas wolny na łonie natury, czasem z dobrą książką, a czasem na paralotni.

 

Lek. dent. Agnieszka Falkowska-Wilczyńska

Lek. dent. Agnieszka Falkowska-Wilczyńska

Lekarz dentysta

Agnieszka tytuł lekarza dentysty uzyskała po studiach na Wydziale Lekarsko-Stomatologicznym wrocławskiej Akademii Medycznej w 2011 r. Zainteresowania zawodowe to szczególnie endodoncja (specjalistyczne umiejętności z zakresu leczenia kanałowego z zastosowaniem mikroskopu) oraz protetyka stomatologiczna. Rozwija je studiując literaturę fachową oraz uczestnicząc w szkoleniach. Ciągłe dokształcanie się pozwala jej leczyć pacjentów według najnowszych trendów i osiągnięć stomatologii.

Jest perfekcjonistką – pacjenci zawsze mogą liczyć na jej dokładność, ale też cierpliwość, otwartość i empatię.
Największą satysfakcję sprawia jej poprawa komfortu życia pacjentów, ich uśmiech po wizycie i zaufanie, jakim ją obdarzają.

Jej pasją są podróże z rodziną te bliskie i dalekie, a wolne chwile spędza na eksperymentach kulinarnych i ogrodniczych. Uwielbia także kino.

Lek. dent. Grzegorz Grodoń

Lek. dent. Grzegorz Grodoń

Lekarz dentysta, chirurg

Grzegorz to lekarz dentysta szczególnie zainteresowany chirurgią stomatologiczną i wszystkim co się z nią wiąże; specjalizant chirurgii stomatologicznej w 4. Wojskowym Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu. Autor artykułów w krajowych czasopismach medycznych. W miarę czasu i możliwości stara się jak najwięcej pieszo wędrować po górach, a po mieście przemieszcza się raczej rowerem.
Lek. dent. Tomasz Maciejewski

Lek. dent. Tomasz Maciejewski

Lekarz dentysta

Tomek to absolwent Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śl. we Wrocławiu. W stomatologii szczególnie interesuje się protetyką stomatologiczną oraz kładzie duży nacisk na stomatologię estetyczną. Lubi sport i prowadzi zdrowy tryb życia. Jest otwarty na problemy pacjentów, zawsze uśmiechnięty stara się zarażać innych optymizmem.
Małgorzata Niedźwiecka

Małgorzata Niedźwiecka

Asystentka i higienistka stomatologiczna

Małgosia to dyplomowana higienistka stomatologiczna. Z gabinetem REGMED związana jest od początku. W naszym gabinecie zajmuje się wykonywaniem zabiegów higienizacyjnych i wybielaniem zębów. Z uwagi na to, że Gosia jest uzdolniona technicznie jest to nasza gabinetowa „złota rączka”.  W wolnej chwili uwielbia pracę przy kwiatach w swoim ogródku. Najcenniejszą i największą wartością dla Gosi jest jej rodzina, z którą spędza każdą wolną chwilę. Uwielbia eksperymentować w kuchni – jej popisowe danie to „sałatka z granatami”. Jej motto życiowe to: „Zycie trzeba sobie ułatwiać, a nie utrudniać”.
Kamila Kalińska

Kamila Kalińska

Asystentka stomatologiczna

Kamila jest dyplomowaną asystentką stomatologiczną. Związana jest z naszym gabinetem od 2018 roku.

W gabinecie czynnie asystuje przy zabiegach z różnych specjalizacji stomatologii. Zawsze uśmiechnięta oraz chętna do pomocy.

Prywatnie uwielbia aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu,długie spacery ze swoim psem, a wieczorami lubi relaksować się przy dobrej książce. Ceni sobie czas spędzony        z rodziną oraz przyjaciółmi.

 

Anna Winnicka

Anna Winnicka

Asystentka stomatologiczna

Ania jest absolwentką Wydziału Chemii Uniwersytetu Wrocławskiego. W Regmedzie pracuje od blisko roku, czynnie asystując przy zabiegach z zakresu stomatologii zachowawczej i endodoncji. Na co dzień pilnuje  przestrzegania procedur dezynfekcji i sterylizacji w myśl zasad sanitarno-epidemiologicznych. Ponadto dba o organizację pracy rejestracji, gdzie czuwa nad sprawną i miłą obsługą pacjentów.

W wolnym czasie jest aktywnym kibicem sportowym. Najbardziej ceni sobie chwile spędzone z rodziną. W życiu kieruje się żartobliwą maksymą: „Lepiej późno, niż później.”

 

Iga Gołębiowska

Iga Gołębiowska

Menadżer Przychodni

Iga to menadżer naszego Gabinetu. Odpowiada za wizerunek firmy jak również sprawy ekonomiczno-biurowe. Jest absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu oraz posiada tytuł międzynarodowy Master Manager. Prywatnie mama dwójki maluchów. Jej zainteresowania to zdrowy styl życia, sport, joga i pole dance. Pozytywnie podchodzi do życia i kieruje się zasadą : „Cokolwiek się dzieje, jest dokładnie tym, co miało się wydarzyć”.

REGMED STOMATOLOGIA
PRZYCHODNIA DENTYSTYCZNA

Adres: Nyska 70,
50-505 Wrocław

GODZINY PRZYJĘCIA PRZYCHODNI
Pn – Pt: 8:00 – 20:00

REJESTRACJA TELEFONICZNA:
71 367 62 11

Boliząbek - Wrocławski Krasnoludek
patron Przychodni REGMED.